Yeni Sayfa 1
 
Yeni Sayfa 2
Yerden Isıtma Sistemleri
Açık Alan Isıtma Sistemleri
Endüstriyel Isıtma Sistemleri
Ticari Isıtma Sistemleri
Merkezi Isıtma Sistemleri
Bireysel Isıtma Sistemleri
Proses Isıtma Sistemleri
Radyant Isıtıcılar
Üflemeli Isıtıcılar
Hava Perdeleri
Kaskad Kazan Sistemleri
Yer Tİpi Kazanlar
Yoğuşamlı Kombiler
Hermetik Kombiler
Hermetik Sobalar
Boylerler
Soğutma Sistemleri
Havalandırma Sistemleri
Yangın Sistemleri
Buhar Sistemleri
Baca Sistemleri
Diğer Soğutma
Diğer Isıtma
 
haber
Havuz Tesisatı
Yüzme havuzunun kalite ölçütlerinin başında havuz inşaatının başarısı gelmektedir. Kaliteli bir havuzun inşaat kısmında yapılacak ufak hatalar bile ileride telafi edilemeyecek büyük problemlere neden olacaktır. Bu sebeple firmamız havuz inşaat ve tesisatına gerekli özeni göstermekte, ileride teknik problem oluşma ihtimalini ortadan kaldırmaktadır.

Havuz filtrasyon ekipmanları ve tesisatı havuzunuzun en önemli kısmını oluşturur. Havuzun dış görünümü insanların daha çok ilgisini çekse de aslolan bu dış görünümünün güzel, temiz ve sağlıklı kalmasını sağlayan filtrasyon kısmıdır. Filtrasyon kısmının başarılı tesisatı havuzunuzun sağlığı için en önemli faktördür. Firmamız bu tesisatı modern biçimde hazırlayarak havuzunuzun uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Havuzlarda fiziksel kirlilik veya biyolojik kirlilik söz konusu olmaktadır. Havuz suyunu kirlenmesine yol açan maddelere örnek olarak, üre, tükürük, vücut yağları, kum, toz, ter, makyaj malzemeleri, vücut salgıları, saç, hava ile gelen maddeler ile ot ve yapraklar gösterilebilir.

Düzenli bakım yapılmayan havuz sularında, çocuk felci, tifo virüsleri ile göz, kulak, mide ve deri enfeksiyonlarına sebep olabilecek mikrop, bakteri, mikroorganizma ve virüsler bulunabilir. Havuzun fiziksel ve kimyasal temizliğinin birarada yapılması gerekir. Fiziksel temizlik için sirkülasyon-filtrasyon sistemi kurulur ve otomatik ya da manuel havuz süpürgelerinden yararlanılır. Kimyasal temizlik içinse havuz kimyasallarının düzenli kullanımı gerekir. .

Sitenizin, villanızın veya kurumunuzun daha hoş bir hava kazanmasını istemez misiniz? Estetik görünümlü, bakımlı bir süs havuzunun ortama katacağı canlılık sizi iş ortamınızın stresinden biraz olsun uzaklaştıracaktır. Firmamız sizin için en uygun süs havuzu çözümü üretmeye hazırdır.

 
Anasayfa

 Copyright 2009 © Dalaklı Mühendislik Her hakkı saklıdır.